Valira Saszetka Agatha Ruiz De La Prada

Nowy produkt

Dane techniczne:

  • wymiary: 23 x 12 cm

  • łatwa w czyszczeniu

Więcej szczegółów

14 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


45,00 zł brutto

  • HIPPIE
  • SERCE

Dodaj do listy życzeń

Płatności online obsługuje
Płatności online obsługuje

Więcej informacji

Saszetka termiczna na kanapkę HEARTS i HIPPIE VALIRA by AGATHA RUIZ DE LA PRADA.

Dzieci często grymaszą przy drugim śniadaniu, ale z pomocą tego produktu można to zmienić! Oryginalna saszetka na kanapkę NOMAD BOKTA HEARTS podbije serce każdego maluszka, nie tylko ze względu na swój charakterystyczny design. Jest to propozycja popularnej marki VALIRA, która zadbała o odpowiednie właściwości produktu. Saszetka została wykonana z materiału izolacyjnego, dzięki czemu doskonale sprawdza się w roli transportera żywności. Wygodne suwaki ułatwiają jej otwieranie i zamykanie. Produkt można przypiąć do plecaka, dzięki czemu zawsze będzie znajdował się pod ręką naszej pociechy. 

Jedzenie drugiego śniadania to dla wielu dzieci nudne zajęcie, którego starają się unikać. Warto zatem zachęcić maluchy do częstego sięgania po posiłek. W tym celu wystarczy postawić na oryginalną saszetkę na kanapkę NOMAD BOKTA HIPPIE od hiszpańskiej marki VALIRA. Iście hippisowski design zachwyci każdego młodego użytkownika, który z chęcią będzie delektował się zawartością saszetki. Do jej wnętrza można włożyć nie tylko kanapki, ale także inne produkty spożywcze, zapewniając im odpowiednią izolację. Warto dodać, że czyszczenie produktu okaże się banalnie proste – wszelkie zabrudzenia uda nam się usunąć przy pomocy wilgotnej szmatki.

Opinie

Napisz opinię

Valira Saszetka Agatha Ruiz De La Prada

Valira Saszetka Agatha Ruiz De La Prada

Dane techniczne:

  • wymiary: 23 x 12 cm

  • łatwa w czyszczeniu